Czas i sposób dostawy oraz cennik dostawy:

Dostępny i potwierdzony towar wysyłamy w terminie do 3 dni roboczych (poniedziałek – piątek) od potwierdzenia otrzymania zamówienia (w przypadku wyboru formy płatności za pobraniem gotówką przy odbiorze) lub zaksięgowania wpłaty środków na rachunku bankowym sklepu. W wyjątkowych sytuacjach może to potrwać dłużej - maksymalnie do 6 dni roboczych. Biuro Obsługi Klienta jest otwarte do poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 17. Ze względu na jakość i bezpieczeństwo przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie kurierami sprawdzonymi. Dbamy o Naszych klientów i komfort zamówień dlatego też ze względu na niezadowalającą jakość świadczonych usług nie wysyłamy paczek Pocztą Polską.

Szacowany czas dostawy przez kuriera wynosi maksymalnie do 6 dni na terenie Polski . Termin dostawy realizowanej bezpośrednio przez sklep swiatsejfow.pl podlega indywidualnym ustaleniom z Kupującym.

Koszt dostawy ponosi Kupujący. Koszty dostawy zostaną Kupującemu wskazane na etapie składania zamówienia, przed przystąpieniem do dokonania zapłaty, a w wyjątkowych sytuacjach (np. przy zamówieniu dużej ilości towaru, który będzie dostarczany bezpośrednio przez sklep lub w kilku paczkach) koszt przesyłki zostanie Kupującemu wskazany w wiadomości e-mail wysłanej przez sklep swiatsejfow.pl przed przystąpieniem do dostawy.

Poniższe warunki dostawy obowiązują przy dostawie na terenie Polski.

Odbiór osobisty - Kupujący może osobiście odebrać każdy towar w siedzibie sklepu swiatsejfow.pl, tj. pod adresem: al. Solidarności 84, Warszawa. Odbiór osobisty możliwy jest po mailowym potwierdzeniu przez sklep swiatsejfow.pl gotowości do wydania towaru. Osobisty odbiór towaru może nastąpić od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej:

1. Wymiary max 80 x 60 cm waga do 60 kg  - 120 zł brutto

2. Wymiary max 120 x 60 cm waga do 120 kg  - 170 zł brutto

3. Wymiary max 120 x 100 cm waga do 1000 kg  - 220 zł brutto


Kupon Rabatowy
Zadzwoń do nas